Lietaus muzika

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 120x80 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Gimiau 1964 metais Vilniuje, aktorių šeimoje. Nuo vaikystės buvau apsuptas įvairiausių menininkų – nuo šokėjų ir muzikantų, iki tapytojų ir rašytojų. Tokioje aplinkoje augdamas ir pats ėmiau bandyti įvairias meno formas. Piešiau nuo pat vaikystės. Rašiau eilėraščius, bandžiau groti įvairiais muzikos instrumentais ir kurti muziką. Pirmąją mano darbų parodą, kai man buvo aštuoneri, surengė mama Jaunimo teatro patalpose. 

Savo paveiksluose bandau išreikšti šokio judesį, muzikos instrumentų grakštumą, mistinę kūrybos proceso būseną. Mano personažai gimsta intuityvios tapybos procese, todėl atrodo paslaptingi ir nežemiški. 

Esu surengęs personalinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. Keletas mano darbų puošia poezijos knygelių viršelius. 

Paveikslų yra įsigiję Lietuvos, Airijos, Norvegijos, JAV kolekcionieriai.