GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

AR GALIMA GRĄŽINTI PAVEIKSLUS?

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

GRĄŽINIMO IR KEITIMO INSTRUKCIJA

Apie meno kūrinių grąžinimą nedelsdami informuokite mus. Kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokias gavote - nepažeistos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Supakuokite paveikslus saugiai (tam galite panaudoti medžiagas, kurias gavote iš mūsų) ir tuomet susisiekite su mumis dėl grąžinimo.

Svarbiausia grąžinimo metu yra nepažeisti trapaus meno kūrinio, todėl būtinai suderinkite su mumis kokiu būdu jį grąžinsite.

Mes naudojame patikimas kurjerių bendroves arba paveikslus atvežame patys. 

Svarbu: 

Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir, kaip numato Europos sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, per ne vėliau kaip 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.