Šiuo metu priimame naujas paraiškas, bet jų peržiūros gali užtrukti

Dėl ypač didelio gaunamo paraiškų skaičiaus, peržiūros procesas ir priėmimas į galeriją gali užtrukti, tačiau vis tiek galite aplikuoti - jūsų atsiųsta informacija bus perduota mūsų kuratorių komandai ir vos tik galėsime, peržiūrėsime bei susisieksime su jumis! Labai vertiname Jūsų susidomėjimą bendradarbiavimu su PAVEIKSLAI.LT!

Ką mes galime pasiūlyti menininkui?

Eksponuokite neribotą skaičių savo darbų visiškai nemokamai.

Virtuali galerija internete dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Informacija apie jus ir jūsų meno kūrinį, išversta į anglų kalba ir talpinama angliškoje mūsų parduotuvės versijoje, tampa pasiekiama ne tik potencialiems pirkėjams Lietuvoje, bet dėka mūsų ryšių ir partnerių tiek Europoje, tiek ir už Atlanto, – daugybei potencialių klientų visame pasaulyje.

Mes tvirtai tikime, kad internetas yra erdvė, kurioje visi lygūs.

Todėl jauniems menininkams suteikiame galimybę eksponuoti darbus šalia patyrusių profesionalų, o pastariesiems nebijome parodyti, jog pastangoms ir tobulėjimui nėra ribų: nauji talentai jau alsuoja į nugarą…

Atminkite, mes stengiamės ir darome viską, kad Jūsų meno kūrinys pasiektų visuomenę ir savo namus, skirtingai negu įprastos galerijos, kuriose paveikslai tiesiog kabo ir laukia savo pirkėjų.

Mūsų pagrindiniai tikslai: Jūsų kūrybą pristatyti visuomenei, padėti Jums išpopuliarėti ir gyventi tuo, ką geriausiai išmanote - menu!

Atsiųskite keletą pavyzdinių darbų bei trumpą aprašymą el. paštu [email protected]. Pažiūrėję darbus su Jumis susisieksime.

Dėmesio! 

Paveikslai.lt menininkus atsirenka, tam, kad galėtume pasiūlyti tik pačius įdomiausius tapybos bei kitų meno sričių darbus.

Jeigu esate menininkas, štai kelios rekomendacijos, kurios padės būti priimtiems į Galerijos Paveikslai.lt menininkų gretas:

1. Jūsų istorija taip pat svarbi, kaip ir pats menas. Gera istorija padeda parduoti, o žmonėms, kurie nori įsigyti Jūsų darbą patinka žinoti, kad menininkas yra aistringas (gal ir šiek tiek pakvaišęs, jeigu norite) savo srities gerbėjas. 

2. Pasirūpinkite, kad darbai būtų nufotografuoti profesionaliai, be blizgesių ir nereikalingų detalių. Siųsdami mums kokybiškas nuotraukas parodote, kad kokybė Jums svarbu ir mes galėsime sėkmingai bendradarbiauti. 

3. Meno kūrinius, kurie patenka į mūsų galeriją, mato mūsų klientai iš viso pasaulio. Todėl labai prašome čia kelti tik pačius geriausius savo darbus. Tai yra erdvė Jūsų pačių geriausių darbų reprezantacijai, o ne, pavyzdžiui, skelbimų portalas.

Įrodykite, kad Jums, kaip ir mums, svarbu kokybė, o ne kiekybė.  Lauksime Jūsų laiškų!

Kokie kūriniai tinkami?

Autorinės kūrybos tapybos darbai

Autorinės kūrybos grafikos kūriniai (maksimalus tiražas - iki 150 vienetų)

Autorinės skulptūros (mažo tiražo - daugiausiai iki 25 vienetų)

Autoriniai skaitmeniniai kūriniai - skaitmeniniu būdu sukurtas kūrinys, atsižvelgiant į jo menininę vertę, kokybę, metodą bei tiražo dydį

Mažo tiražo autorinės fotografijos kūriniai

Kokie kūriniai NĖRA tinkami?

Spausdinti kūriniai - pvz atvirukai arba dažais aptapytos reprodukcijos ar spaudiniai

Ofsetinė litografija - spausdinti iš komercinės spausdinimo mašinos naudojant originalaus darbo nuotrauką, net jei atspaudas yra pasirašytas dailininko

Reprodukcijos - pavyzdžiui, giclee, kurios atspausdinamos nufotografus / nuskenavus originalų kūrinį (pvz. paveikslą) netgi jei jos yra pasirašytos autoriaus

Autorius atsirenka mūsų kuratorių komanda.
Bendradarbiaujame tik tiesiogiai su autoriais.
Pasiliekame teisę nepriimti autoriaus be jokio papildomo paaiškinimo.

Mūsų kontaktus rasite ČIA.