Muzikinis etiudas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 85x55 cm
860,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38008

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Jeigu Pablo Picasso sakė, kad menas skirtas nuplauti nuo sielos kasdienybės dulkes, tai Irena Čingienė šią užduotį įvykdo kuo puikiausiai - jos tapyboje nerasite nieko kasdieniško. Autorė be galo mėgsta keliauti, atrasti, todėl drobėse dažnai pamatysite tolimų kraštų, pakylėjančios muzikos motyvus. Netgi paveikslai su žmonių, dažnai porų, figūromis daugiau analizuoja vidinį santykį vienas su kitu ir su savimi. 

Subtiliai pasirinktas temas autorė išpildo atitinkamai jautria technika. Nors Irena yra puikiai įvaldžiusi realistinę tapybos manierą, su ja neužsižaidžia, piešinys dažnai išlaiko eskizišką lengvumą, daugiau dėmesio skiriama šviesos žaismui, vienas per kitą persišviečiantiems sluoksniams, kuriantiems kažko nežemiško, iliuzijos efektą. Žvelgdami į Irenos darbus turbūt greitai pastebėsite ir žemiškų atspalvių paletę, kurią autorė puikiai išnaudoja per šimtus jos tonų ir pustonių, ir tik retkarčiais elegantiškai papildo ryškesnėmis spalvomis.

Irenos Čingienės kūriniai, sulydantys piešinį ir įvairiausias faktūras, spalvas ir subtilius pustonius, puikiai papildo klasikinius interjerus.