Javier & Fatima

Technika: Akrilas - popierius
Dydis: 34x24 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 41708

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Eglė Colucci baigė architektūros studijas, tačiau visą laiką užsiimė tapyba. Metus praleidusi Japonijos meno rezidencijoje keliavo aplink pasaulį aplankydama egzotiškas šalis. Nuo 2009-ųjų metų gyvena Argentinoje tačiau kasmet grįžta į Lietuvą.

Eglė Colucci - išskirtinė dailininkė mūsų platformoje; jos darbai jus nukels į siurrealistinį pasaulį, kuriame vyksta vienas didelis vakarėlis, amžina gyvenimo šventė. Menininkė gyvena Argentinoje, kuri jos kūriniams įkvepia ryškų koloritą ir dinamiką, bet įdėmiai įsižiūrėkite - kai kur tango ritmai persipina su modernistine Kauno architektūra.

Pagrindiniai Eglės Colucci paveikslų veikėjai - lanksčios ir dinamiškos figūros. Jos šoka, vaidina, mėgaujasi gyvenimu. Mėgstamas menininkės siužetas yra tango. Didelėse kompozicijose šokio žingsniu sukasi dešimtys porų.

Tačiau nepaisant formato autorė sukuria įspūdį, jog siautulingas veiksmas toli gražu nesibaigia ties paveikslo rėmu, o netikėčiausios istorijos šokio ritmu išsiplečia ir sklinda erdvėje.Menininkės darbai yra pastebėti Japonijoje, kur ji yra surengusi ne vieną solo parodą.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Dalyvauja parodose užsienyje

Dalyvauja parodose užsienyje

Žinomas Lietuvoje

Žinomas Lietuvoje