Gražuolė ir Pabaisa Pilies gatvėje

Ansis Burkė
Technika: Akrilas, aerozolis, skaitmeninė spauda - drobė (2021)
Dydis: 150x100 cm
3 615,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 903,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Retrofuturizmas yra kūrybinių menų judėjimas, parodantis ankstesnėje epochoje sukurtų ateities vaizdinių įtaką. Jei futurizmas kartais vadinamas "mokslu", linkusiu numatyti, kas bus, retrofuturizmas yra šio laukimo prisiminimas. Retrofuturizmas, kuriam būdingas senamadiškų "retro stilių" ir futuristinių technologijų derinys, nagrinėja įtampos tarp praeities ir ateities bei tarp atstumiančio ir įgalinančio technologijų poveikio temas. Retrofuturizmą pirmiausia galima atspindėti meninėje kūryboje ir modifikuotose technologijose, kurios realizuoja įsivaizduojamus jos lygiagrečios tikrovės artefaktus. Tai gali būti vertinama kaip "animacinė pasaulio perspektyva".

Ansio Burkės apmąstytos, "išieškotos" kompozicijos yra perteiktos retrofuturizmo stiliuje, kuriam būdingos ateities vizijos, besiskleidžiančios per praeities prizmę. Ateities objektai kūriniuose talpinami XIX a. Vilniaus senamiestyje, arba atvirkščiai- vintažiniai robotai- ateities miestuose. Derindamas senamadiškus ar retro stiliaus objektus su futuristinėmis technologijomis ar vizijomis, autorius siekia sukelti diskusijas tarp praeities ir ateities, mėgina perteikti jausmines būsenas ir jų aplinkybes. Darbuose utopinės idėjos yra tarsi perkeliamos laike, kas verčia sunerimti dėl ateities arba nurimti dėl to, ko jau nebus. Arba tiesiog panirti į savo laukimo prisiminimus...

Šiandienos kontekste šie darbai įgauna naujas socialines ir psichologines prasmes. Galimai atspindi žmonių nuojautas, viltis ir vizijas. Ryškios spalvos ir aktyvios kompozicijos budina ir skatina smalsumą.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Bonjour. Esu Ansis Burkė, meno žmogus. Mane įkvepia tai, kas gražu ir teisinga. Triumfas, pergalė, pagarba, dvasinis tobulėjimas yra mano opera. Menas, kuris saugo, įkvepia, praturtina ir skatina tobulėti. Tai, kaip afirmacija, ar geri nišiniai kvepalai. Būsena, kai esi laimingas, nepriklausomai nuo to kas vyksta aplink. Sąmoningas sapnas, virstantis realybe. Pokalbis su savimi; pakilti virš savo galimybių ir susilieti su jėga, kuri yra aukščiau už tave. Šokis, elegancija, harmonija, pusiausvyra ir įkvėpimas yra mano meno kalba. Žodis, muzika ir kvapas yra mano spalvos. Tikiu, kad menas žmogų atnaujina, turtina, įkvepia ir saugo..." - taip prisistato profesionalus tapytojas, Vilniaus dailės akademijos dėstytojas Ansis Burkė, savo kūriniuose derinantis iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus, tradicinę, aukščiausios prabos tapybą ir gatvės meną, o kartu ir populiariosios kultūros ženklus. Rezultatas įspūdingas ir paveikus.