Sveiki atvykę į mūsų bendruomenę, dėkojame, kad naudojatės svetaine Paveikslai.lt!

Kad galėtumėte geriausiai naudotis mūsų paslaugomis, skirkite laiko perskaityti šias bendrąsias naudojimo sąlygas (toliau "BENDROSIOS TAISYKLĖS").

Svetainės www.paveikslai.lt valdytoja yra uždaroji akcinė bendrovė „ArtArea“, įm. kodas: 302315670, PVM mok. kodas: LT100004751418, sąskaita: LT567300010114083949. Įmonės pagrindinė buveinė yra Vytauto pr. 60 Kaune. Duomenys apie įmonę kaupiami ir saugomi Valstybės įmonėje Registrų centras. Įmonės direktorius yra Marius VIRBICKAS.

1. Bendrųjų taisyklių tikslas yra apibrėžti Naudotojo naudojimosi Svetaine taisykles, taip pat PAVEIKSLAI.LT įsipareigojimus. Vartotojas sutinka kiekvieną kartą lankydamasis Svetainėje laikytis šių Bendrųjų taisyklių, taikomų visoms Svetainėje teikiamoms paslaugoms ir prieinamam turiniui. Todėl Vartotojas be jokių išlygų sutinka su visomis šiomis Bendrosiomis taisyklėmis prieš bet kokį naudojimąsi šia Svetaine ir jos paslaugomis.

2. PAVEIKSLAI.LT pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Bendrąsias taisykles, kad būtų atsižvelgta į bet kokias teisinius, teisminius, redakcinius, funkcinius ir (arba) techninius pokyčius. Galiojanti versija visuomet prieinama adresu https://www.paveikslai.lt/lt/content/37-bendrosios-taisykles . Naudodamiesi svetaine automatiškai sutinkate su jos nuostatomis.

3. PASLAUGŲ APRAŠYMAS Svetainė siūlo Vartotojams paslaugą, leidžiančią susipažinti su įvairių meno kūrinių katalogu parduodamų per Svetainę registruotų menininkų katalogų, taip pat teikti pasiūlymus pirkti parduodamus meno kūrinius. Pardavimai vykdomi pagal Pirkimo - pardavimo taisykles, kurias rasite https://paveikslai.lt/lt/info/3-pirkimo-pardavimo-taisykles.

4. PRIEIGA PRIE PASLAUGŲ. Naudojimasis Svetaine ir jos paslaugomis reiškia sutikimą su šiomis Bendrosiomis taisyklėmis net ir nesusikūrus Naudotojo paskyros. Svetainė suteikia Vartotojui galimybę nemokamai naudotis paslaugomis.

5. INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ. PAVEIKSLAI.LT yra išimtinis visų intelektinės nuosavybės teisių savininkas, nebent aiškiai nurodyta kitaip. Svetainė, prekių ženklai, brėžiniai ir modeliai, vaizdai, tekstai, nuotraukos, logotipai, grafiniai elementai, programinė įranga ir programos, paieškos sistemos, duomenų bazės, garsai, vaizdo įrašai, domenų pavadinimai, dizainas ir bet koks kitas Svetainėje esantis turinys, nors šis sąrašas nėra baigtinis, yra išimtinė PAVEIKSLAI.LT nuosavybė. Bet koks visiškas ar dalinis Svetainės turinio atgaminimas bet kokiu būdu be išankstinio PAVEIKSLAI.LT leidimo, būtų laikomas intelektinės nuosavybės pažeidimu.

6. ASMENS DUOMENYS. PAVEIKSLAI.LT asmens duomenų rinkimo taisyklės yra nurodytos https://www.paveikslai.lt/lt/content/26-privatumo-politika

7. SLAPUKAI. PAVEIKSLAI.LT naudoja slapukus ("cookies") tam, tobulinti mūsų siūlomas paslaugas ir pateikti tam tikras funkcijas, kurios gali būti naudingos klientams. Daugiau apie slapukų naudojimą čia - https://paveikslai.lt/lt/info/14-cookies-naudojimas

8. Šios Bendrosios taisyklės įsigalioja nuo to momento, kai Vartotojas prisijungia prie Svetainės (nebūtinai sukurdamas naudotojo paskyrą) ir galioja tol, kol naudojamasi PAVEIKSLAI.LT paslaugomis.

9. PAVEIKSLAI.LT atsakomybė. PAVEIKSLAI.LT nėra atsakinga už svetainės veikimo sutrikimus arba negalėjimą ja naudotis, arba nepalankias sąlygas susijusias su svetainės naudojimusi. Taip pat, PAVEIKSLAI.LT neatsako už bet kokius duomenų, laiko ir (arba) bet kokią kitą netiesioginę žalą, susijusią su Svetainės naudojimu.

10. Šios Bendrosios taisyklės yra visos sąlygos, dėl kurių susitarė PAVEIKSLAI.LT su Naudotoju ir pakeičia bet kokią ankstesnę rašytinę ar žodinę sutartį, susijusią su taisyklių tikslu. Visos papildomos sąlygos ar ginčai, susiję su Bendrųjų Taisyklių paskirtimi ir esantys bet kokiame rašytiniame ar žodiniame pranešime, adresuotame PAVEIKSLAI.LT, laikomi negaliojančiais ir neįgyvendinami.