Bokšto gatvės motyvas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x80 cm
644,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 161,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Daumantas Tomas Pilipaviius 

Studijavo Vilniaus dails akademijoje. 2005 m. baig magistrantr, 2009 m. aspirantr, gijo meno licenciato mokslin laipsn. Nuo 2009 m. Lietuvos dailinink sjungos narys, priklauso tapytoj sekcijai. Sureng 8 personalines parodas, dalyvavo virš 30 kolektyvini parod, virš 20 plener Lietuvoje ir užsienyje. Yra atestuotas sien tapybos restauratorius, nuo 2012 m. Lietuvos Respublikos restauratori sjungos narys. Tapo portretus, peizažus bei natiurmortus, tapyboje daug dmesio skiria Vilniaus miestui, vietos architektrai ir istorijai. 

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys