Aušros vartai. Panorama

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 60x65 cm
392,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54196

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gimė 1962 m. Mokėsi Vievio vidurinėje mokykloje, vėliau – Vilniaus Jono Basanavičiaus vaikų meno mokykloje. Ten įgijo ir vidurinį išsilavinimą.

Nuo 1991 m. susidomėjo tapyba. Kaip sako pats dailininkas - labiausiai jis mėgsta tapyti gamtos peizažus, bet nesvetimos jam ir Lietuvos sodybos, miesto skersgatviai - juose dailininkas taip pat atranda savitą jų grožį. Paveiksluose atsiskleidžia paties dailininko meilė musų krašto gamtai.

Aleksandas visada tapo realistiniu stiliumi. Domisi urbanistika, todėl mielai tapo miesto vaizdus. Ypač patinka Vilniaus ir Kauno senamiestis, paveiksluose dažnai matomos gražiausios miestų vietos, įspūdingiausi architektūros paminklai arba plačios panoramos iš paukščio skrydžio.

Dalyvavo įvairiose parodose Lietuvoje, Lenkijoje, Kanadoje. Daug darbų iškeliavo į įvairių pasaulio šalių gyventojų namus.

Nuo 2008 m. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys