Manhattan 3

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 36x26 cm
562,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 140,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 22173

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Pradėsiu nuo to, kad esu gana paviršutiniškas žmogus ta prasme,
kad į dailės praeities vingius, dabarties kryptis ir ateities vizijas nesikišu.
Mano tikslas darant meną yra paprasta, nekomplikuota estetika.
Gimiau Kaune. Vaikystė prabėgo Žaliakalnyje. Vėliau studijos
Vilniaus Dailės Institute (dabar Akademijoje) ir po baigimo
paskyrimas į Klaipėdą. Graži, graudžiai maloni praeitis.

Dabar greitai bus jau trisdešimt metų kaip Niujorke dirbu su baldais. Turiu ilgametį supratimą apie profesinę kasdienybę, interjerų funkcines ypatybes ir vizualinę išraišką. 


O grįžtant į pradžią noriu pridurti, kad žmogaus gyvenamoji aplinka
skirstosi į tai, kas jam įdomu, gražu ir traukia, ir kas svetima (šiuo atveju
nekalbu socialine prasme). Mano noras, kad žmogus, pasikabinęs paveikslą, gerai
jaustųsi to nepastebėdamas, neatkreipdamas dėmesio.
Todėl čia ir būtų taškas," - prisistato dailininkas.

Gediminas Sprindys kuria akvarelės technika ir puikiai išnaudoja jos galimybę sluoksniuoti spalvas, spalvų skaidrumą, perregimumą ir išsiliejimus. Kūryboje dominuoja urbanistiniai peizažai, Kauno modernizmo ir Niujorko dangoraižių vaizdai. Švelni akvarelė netikėtas kontrastas vaizduojamam stiklui ir betonui, suteikiantis lengvumo ir švelniai primenantis apie laikinumą.