Žydinti akvarelė

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 38x28 cm
113,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54134

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Akvarelę atradau prieš porą metų. Iki šiol bandau ją prisijaukinti, atrasti savitą raiškos būdą. Labiausiai patinka lieti mažo formato darbus, turinčius stiprų esamos akimirkos emocinį krūvį. Žavi namai, kurių interjerus puošia gausybė įvairaus formato paveikslų," - pasakoja dailininkė.

Aušros kūriniuose dominuoja augalų ir gamtos motyvai, kurių trapumą taip puikiai perteikia akvarelės technika. Atrodo, kad dažai popieriuje liejasi patys kaip pati stichija tik retkarčiais dailininkės rankos pakreipiami viena ar kita linkme. Autorė meistriškai žaidžia akvarelės lengvumu, šviesa, sluoksniais išsaugodama lengvumo ir laisvumo įspūdį.

Nors akvarelės ėmėsi neseniai, dailėje Aušra ne naujokė - yra baigusi Telšių aukštesniosios dailės mokyklos Pedagogikos skyrių bei  Šiaulių universitetą 22 metus dirbo dailės mokytoja - andragoge. Daug metų veda įvairius kūrybinius seminarus, užsiėmimus bei dailės raiškos kursus suaugusiems. Intensyvia kūrybine veikla užsiima nuo 2014 m. Savo darbus pristato personalinėse ir grupinėse parodose, dalyvauja pleneruose bei bienalėse.