Pirmieji spinduliai

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 60x120 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Aprašymas

Kūrinio ID - 55741

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Jei nerastumėte Danutės Virbickienės prie molberto, galite neabejoti, kad ji savo sode arba gamtoje. Danutė pažįsta kiekvieną augalą iš mažiausio stiebelio ar lapelio, o laisvą laiką, kai netapo, mieliausiai skiria ankstyvo ryto pasivaikščiojimams miške arba pamariu. Atrodytų, tai kaip ir nieko bendro neturi su tapyba, bet kalbant apie Danutės Virbickienės kūrybą labai svarbu suprasti, kad ji gimsta iš begalinės, visą gyvenimą trunkančios meilės gamtai.

Taigi, nieko keisto, kad mėgstamiausi žanrai - peizažai, dažnai užlieti ankstyvųjų saulės spindulių, ir natiurmortai su tomis pačiomis gėlėmis, kurias puoselėja savo sode. Paveikslai visada šviesūs, perteikiantys įsiklausymą į gamtos kalbą, į ritmingą žolių siūravimą ir svaigią žiedų šventę. Kadangi pati autorė gamtoje patiria džiaugsmą, nori tokius pačius jausmus perduoti ir žiūrovui, todėl renkasi šiltą, natūralių atspalvių paletę. Danutė Virbickienė tapo realistiškai, tačiau kūriniuose su pievomis pastebima impresionistinė maniera, kuri retkarčiais krypteli darbą link abstrakcijos.

Dailininkė kuria išskirtine technika. Visi paveikslai atlikti naudojant specialią mentelę ir be, atrodytų, pagrindinio dailininko įrankio - teptuko.


Dailininkės darbai noriai perkami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientų - daugybė kūrinių iškeliavo po visą pasaulį - nuo Amerikos, Kanados, Europos iki Japonijos ir Naujosios Zelandijos.