Žydinčios alyvos

Technika: Aliejus, kartonas, 2016
Dydis: 66x76 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 19923

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Albinas Markevečius - išskirtiniu braižu pasižymintis peizažistas, mieliausiai fiksuojantis savą Lietuvos gamtą. Albino tapybai būdingas stiprus, platus potėpis jau tapęs autoriaus parašu, abstrahuotos, apibendrintos formos ir, kaip ne keista turint galvoje nuosaikių atspalvių lietuvišką peizažą, ryškios, grynos spalvos, akivaizdžiai ateinančios iš vitražo studijų VDA, kur dailininkas įgijo aukštąjį išsilavinimą.


1980-1989 m. Dailės Institute dėstė tapybą ir kompoziciją.

Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. Dirba vitražo ir tapybos srityse.

Albino Markevičiaus darbai yra įsigyti privačių kolekcininkų iš įvairių šalių: JAV, Indijos, Liuksemburgo, Olandijos, Belgijos, Lenkijos, Vokietijos, Kanados, Pietų Korėjos, Japonijos.

Rengiamos personalinės bei grupinės parodos Belgijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Danijoje, Lietuvoje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija