Atspindžiai upėje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
587,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 146,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Albinas Merkevičius įgijo aukštąjį meninį išsilavinimą - baigė vitražo studijas Vilniaus Dailės Institute (dabar Dailės akademija), prof. A. Stoškaus studijoje.

1980-1989 m. Dailės Institute dėstė tapybą ir kompoziciją.

Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. Dirba vitražo ir tapybos srityse.

Albino Markevičiaus darbai yra įsigyti privačių kolekcininkų iš tokių šalių kaip JAV, Indija, Liuksemburgas, Olandija, Belgija, Lenkija, Vokietija, Kanada, Pietų Korėja, Japonija.

Rengiamos personalinės bei grupinės parodos Belgijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Danijoje, Lietuvoje.