Miegančioji gražuolė

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 70x60 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 34950

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Mano vardas Rūta Sabalaitė-Jyde, piešiu, tapau nuo ankstyvos vaikystės, baigiau sustiprintą meno profilio klasę molykloje, bet profesinis kelias pasuko visai kitur - į mediciną, nors menas kaip hobis buvo kartu visą laiką. Po ilgokos pertraukos, keliaujant po svečius kraštus, atsirado laiko ir galimybių vėl rimčiau paimti teptuką į rankas, išbandyti naujas technikas, tobulėti. Tapyba man - džiaugsmas, atradimai, sielos atgaiva ir iššūkiai. Paveikslų temos labai įvairios: žmonių portretai, gyvenimiški momentai, gyvūnai, natiurmortai ir kai kada abstrakcijos. Paveikslai pasižymi ryškiomis spalvomis, optimizmu, dalele humoro. Pagrindinė technika- aliejus arba akrilas ant drobės, tapyta mastichinu. Darbai yra dalyvavę keliose parodose Maskvoje ir Švedijoje, Ukrainoje. Nemaža jų dalis yra privačiose kolekcijose Lietuvoje ir kitose šalyse, tarp jų JAV, Rusijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje.