Vėjuota diena I

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 38x56 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54379

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Mano ir akvarelės istorija turi romantišką meilės iš pirmo žvilgsnio pradžią. Kurį laiką ji buvo vienpusė, bet kaprizingoji akvarelė ilgainiui įvertino mano pastangas ir atsakė tuo pačiu. Užvėrusi duris į verslo pasaulį, iš kurio buvau atėjusi, pažadėjau jai ištikimybę iki „kol mirtis mus išskirs" arba mano pirštai nebesuvaldys teptuko ir akys aptems.

Naujasis ryšys pakeitė kasdienybę ir praturtino ne tik gyvenimą, bet ir dvasinį pasaulį. Radau naują saviraiškos formą, mokiausi, pažinau ir tai man teikė didžiulį džiaugsmą. Esu tikinti, todėl vandenį ir šviesą matau kaip Dievo pirmapradę medžiagą iš kurios visa buvo sutverta laikų pradžioje. Šios dvi substancijos yra pagrindiniai akvarelės dėmenys. Šviesa kuria spalvas, o vanduo jas valdo. Man belieka tik „apčiupinėti" sudėtingą dievišką „natūrą" ir bandyti pritraukti žvilgsnį prie esmės. Tad pristigusi įkvėpimo, žinau, kur ieškoti neišsenkančio jo šaltinio.