Piligrimas

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 113x133 cm
5 810,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 1 452,50 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Lietuvos dailininkų sąjungos nario nuo 1995 m. Ryto Jurgelio kūrybinėje biografijoje – beveik trys dešimtys personalinių parodų, jo kūriniai pasklidę ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Dvi svarbiausios R. Jurgelio tapybos savybės - spalva ir faktūra - ir jau seniai pamėgta geometrinė forma – kvadratas - suteikia visumai išskirtinės įvairovės, neprarandant subtilaus lyrizmo atspalvio. 

Kūriniuose atsispindi ne spalvų mūšis, kas pirmesnis, o sinergija. Spalvų, kaip emocines būsenas nešančiųjų, raiška sujungiama su aliejinių dažų materialiosios substancijos įtaigumu. Materialumą ryškina dažų blizgesys ar matiškumas, tekstūriški paviršių raštai, kuriuos paliko tapymo įrankiai, įbrėžimai bei faktūrų reljefiškumas, aukščio kitimai. To pasiekiama formaliai klojant dažų sluoksnius, kurie matyti žvelgiant iš šono, kartais iš priekio per properšas, o neretai juos užtenka nujausti.

Sluoksniuoto ir spalvoto dermės ne tik formuoja naujus tapybinių paviršių variantus ir jų kuriamas ekspresyvias emocionalias būsenas. Jose taip pat slypi asociatyvios jungtys, tarkime, su skoniu, skonėjimusi ar kvapais. Taip kiekvienoje kvadratinėje plokštumoje siaučia jausmų audros, vyksta dramos ar tylūs susitarimai, veriasi naratyvai, kurių universalumas leidžia kiekvienam savaip priimti tai, kas vyksta prieš akis. Autorius padeda ieškojimuose, bet savaip, lakoniškai ir minimaliai.

Menotyrininkė Kristina Jokubavičienė 

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Žinomas Lietuvoje

Žinomas Lietuvoje