Taika

Technika: Sausa adata
Dydis: 20,5x16 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 25991

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Dailininkė Rasa Vasilevičiūtė
1995 metais Rasa Vasilevičiūtė baigė Telšių taikomosios dailės aukštesniąją mokyklą, įgijo metalo apdirbimo specialybę. Stojant į mokyklą, piešimo ir tapybos pagrindų mokėsi pas pas Romualdą Pučeką. 1996 metais Rasa Vasilevičiūtė įstojo į Vilniaus dailės akademiją, kur 2000 metais apsigynė grafikos bakalaurą. Grafikos dilplominio darbo vadovas - Raimondas Miknevičius.
Pastaruosius metus Rasa Vasilevičiūtė dirbo juvelyre įmonėje JP Manufactory.
2009-2014 metais Rasa Vasilevičiūtė dalyvavo Dalios Dokšaitės kaligrafijos ir tarpybos tušu studijos Tušo kelias parodose.
Nuo 1998 metų Rasa Vasilevičiūtė rengė asmenines parodas:
1998 metais, Baltijos meno mokyklų studentų juvelyrikos paroda Lubeke, Vokietijoje. Rasa Vasilevičiūtė laimėjo parodos įsteigtą prizą.
2000 metais, Grafikos darbų, estampų, piešinių ir eskizų paroda Vilniuje.
2011 metais, Tapybos tušu paroda "Žolynai" Vilniuje.
2012 metais, Tapyba tušu paroda "Vasara Zarasuose" Vilniuje.
2013 metais, Tapyba tušu paroda "Be pavadinimo" Vilniuje.
2017 metais, Aliejinės tapybos paroda "Portretai" Vilniuje, Zarasuose ir Kaune.
Nuo 2018 metų Rasos Vasilevičiūtės veikla orientuota į aliejinę tapybą ir kitą kūrybinę veiklą.
Rasa Vasilevičiūtė 2019 m. įkurė dailės studiją "Viksva" ir šiuo metu jai vadovauja bei vykdo pedagoginę veiklą klube "Jaunystė".