Miškas

Technika: Popierius - pieštukas
Dydis: 30x42 cm
113,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 37737

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Darya Hancharka gimė Minske, Baltarusijoje (Belarus).  Baigė Baltarusijos Dailės Akademiją, Vilniaus Dailės Akademiją. Dabar dailininkė gyvena ir dirba Vilniuje.Daryos tapyboje dominuoja abstrahuoti gamtovaizdžiai ir miestovaizdžiai. Regimąjį peizažą dailininkė skaido į stambias spalvines dėmes, kurias jungia į naują kompoziciją beveik nenaudomama piešinio, tik ekspresyvų, platų potėpį. Nepaisant spalvinių plokštumų dydžių, įsižiūrėjus matyti, kad jos virpa, mirguliuoja, pereina viena į kitą, dailininkė tyčia nemaskuoja potėpių ir kiekviename teptuko prisilietime įžvelgia ekspresijos grožį.