Pilka karalienė

Technika: Aliejus, akrilas ant drobės, 2019
Dydis: 100x80 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 36212

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kai žmonės pamato mano paveikslus, dažnai girdžiu juos sakant: "Aš dar niekada nemačiau nieko panašaus!" Ir tai nėra sutapimas. Mano paveikslai alsuoja mistika.

Savo tapybos stiliaus ieškojau apie 10 metų. 2015 m. nuo vėžio mirus sužadėtiniui, atradau savo kūrybos stilių.

Pradėjusi tapyti, jaučiau, kad laikas tarsi sustojo ir nors nežinojau, kokie bus rezultatai, laimei, gauti siluetai nudžiugino, kas buvo staigmena man pačiai.

Kiekvienas paveikslas yra unikalus ir nepakartojamas, kantriai laukiantis savo savininko, kuris, be abejonės, ateis.

Taip, mano drobėse yra daug juodos spalvos. Bet tai yra todėl, kad tai - klasikinė spalva ir buvo mėgstamiausia mano sužadėtinio. Japonijoje juoda spalva yra džiaugsmo spalva. Taigi džiaukimės ir užpildykime savo interjerą menu, kupinu mistikos ir prasmės.


Marijos darbų yra kūrybinėse ir privačiose kolekcijose Italijoje, JAV,
Kanadoje, JK, Vokietijoje, Ukrainoje, Lietuvoje, Čilėje, Šveicarijoje,
Belgijoje.