Hortenzija Nr. 3

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x120 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52320

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu Sigita Paulauskienė. Gimiau ir užaugau Kaune. 

Nuo pat vaikystė pajutau polinkį menui, tad mama nuvedė mane į tuometinę Komjaunimo vidurinę mokyklą. Ją ir baigiau, sustiprinto meno klasėje. Toliau sekė mokslai Stepo Žuko taikomosios dailės technikume.

Kūrybinį kelią pradėjau nuo papuošalų gamybos ir tuo užsiimu jau 17- ką metų. Man visada patiko spalvos ir jų sąskambiai. Dažnai įkvėpimo semiuosi stebėdama gamtą, jos subtilų grožį, formų ir spalvų įvairovę, šviesą ir šešėlį. Mane žavi tiek darni gamtos visuma, tiek ir mažiausios bei smulkiausios jos dalelės. Kartais negaliu atplėšti akių nuo nuostabaus peizažo, kartais negaliu atsigrožėti gėlės žiedlapiu ar lietaus lašeliu...

Stebint visas tas grožybes, man vis dažniau kildavo mintis pažaisti su spalvomis drobėje. Karantino pradžia ir priverstinis užsidarymas namuose, man pasirodė tinkamas momentas ilgai puoselėtam norui išbandyti. Pabandžiau ir manau, kad jau niekada nebesustosiu. Tapydama jaučiuosi dalyvaudama stebukle, meno terapijoje,  kai tuščioje drobėje, iš dažų ir nuotaikos gimsta piešinys.