Pūga

Technika: Sumi tušas ant tradicinės spalvos xuan popieriaus
Dydis: 34,5x69 cm
392,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Visi menininkės paveikslai, tapyti ant xuan popieriaus, tradiciniu būdu dar papildomai klijuojami ant sutvirtinančio popieriaus.

Xuan popierius yra tradicinis popierius, naudojamas kaligrafijoje ir Rytų Azijos tapyboje bei menantis 1000 metų istoriją. Xuan popierius gaminamas rankomis, o priklausomai nuo tipo, gamybai naudojamas sandalmedis, vyšnios žievė, bambukas, šilkmedis, ryžių šiaudai ir kt. Kadangi yra labai plonas, dėl tušo ir dažų Xuan popierius susiraukšlėja ir susibanguoja. Todėl tokio pobūdžio paveikslams yra reikalingas montavimas ant kito pasirinkto popieriaus. Montavimas išlygina piešinį. Indrė Beinartė savo paveikslus montuoja naudodama tradicinį "šlapio montavimo" metodą bei savo pačios gamintus natūralius klijus. Montavimas yra ilgas ir sudėtingas, bet itin svarbus procesas tokio pobūdžio paveikslams. Jo metu piešinys ne tik pasidaro lygus, bet ir išryškėja jo spalvos, jis sutvirtėja, yra tarsi "užkonservuojamas" ilgam laikui.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Rytų Azijos tapybos tušu technika yra menininkės Indrės kūrybos pagrindas. Tapyba tušu remiasi tais pačiais estetikos ir technikos principais, kaip ir kaligrafija. Indrę ypatingai žavi Rytų Azijos menas, filosofija, poezija, gamta. 

Harmonija, sąlytis su gamta, paprastumas, minimalizmas, subtilumas - šie Rytų estetikos principai atsispindi Indrės tapyboje. Paveiksluose išlaikomas gražus piešinio ir balto ploto balansas, akis maloniai slysta ekspresyviais, ilgais potėpiais ir lygiai taip pat tyrinėja kruopščiai ištapytas detales. Priešingai nei kitose tapybos rūšyse, čia svarbesnė linija ir dėmė, o ne spalva. Pagal tai, ar ta linija švelni, ar griežta, vientisa ir ilga, ar trumpa, trūksminga, struktūruota, pajuntame, ką vaizduoja ir ką nori pasakyti dailininkė.

Indrė taip pat yra debiutuojanti autorė. 2022 metais ji išleido savo pačios iliustruotą knygelę vaikams „Eido vasara".

Tušas ir akvarelė ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x29 cm

203,00 €

Tušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus

35x46 cm

255,00 €

Tušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x46 cm

252,00 €

Tušas ir akvarelė ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x28 cm

239,00 €

Tušas ir akvarelė ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x28 cm

248,00 €

Tušas ir akvarelė ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x28 cm

221,00 €

Tušas ir akvarelė ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x28 cm

221,00 €

Fotografija, limituoto kiekio (50 vnt.) giclee spauda ant Photo Rag Bright White 310 gsm popieriaus

29,7x21 cm

95,00 €