Vasara

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x100 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47620

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gamta mane įkvėpia tapyti. Nuolat stebiu gamtą, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingus, visai šalia esančius, vaizdus – objektus, žolynus, medžius, krūmus, lapų mirgėjimą, gėles, pakelės šabakštynus. Tuos vaizdinius, užfiksuotus sekundės bėgyje, perleidžiu per savo minčių filtrą ir perteikiu ant drobės. Mano gamtos vaizdas - peizažas dažniausiai tampa abstrahuotas. Siekiu, kad paveikslai žiūrovui skleistų harmoniją ir ramybę, padėtų atitrūkti nuo materialaus pasaulio. 

Gimiau Žemaitijoje - Telšių rajone. 1990 m. baigiau, tuometinį, Telšių dailės technikumą. Įgijau dailininkės – konstruktorės specialybę. 2002 m. baigiau Vilniaus dailės akademijos perkvalifikavimo kursus. Įgijau dailės mokytojos specialybę. 2011 m. baigiau Šiaulių universiteto dailės fakultetą. Tais pačiais metais įstojau į Šiaulių universiteto menų fakulteto dailės katedrą. 2013 metais baigiau tapybos magistrantūrą. Šiuo metu didelę laiko dalį skiriu tapybai ir pedagoginiam darbui. Dalyvauju grupinėse dailininkų parodose, rengiu personalines parodas.