Gėlės

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x40 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55827

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"... ir štai atėjo metas, kai galiu daryti ką noriu. Vilnius. Mano gimtasis miestas. Kiek gatvių, gatvelių, kiemų, kiemelių išvaikščiota, ištyrinėta, per objektyvo akį išžiūrėta. O dabar žiūriu "per drobę". Žiūriu ir tapau savo mylimą miestą. Malonu ir į užmiestį ištrūkti. O gėlių motyvuose atrandu spalvas, žaismingumą, gyvybę," - pasakoja dailininkas.

Vytauto Vaicekausko tapyba išsiskiria laisvu potėpiu, abstrahuotu stiliumi ir visišku linijos atsisakymu - forma išgaunama vien per spalvines dėmes. Tokiu būdu kūriniuose išsaugomas dinamikos, nesustojančio judesio, gyvybės įspūdis.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys