Lietuje

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x30 cm
131,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 23811

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Gimiau 1965 m. Galėčiau tvirtinti, kad gimiau su pieštuku rankose, nes būtent tokį save prisimenu - visur ir visada piešiantį. Užfiksuodavau popieriaus lape tas akimirkas, kurios mane sužavėdavo. Ir tai yra puiku, kai gali ta akimirka žavėtis ir džiaugtis kada tik panorėjęs, nes ji užfiksuota popieriaus lape arba drobėje. Tačiau dar nuostabiau, kad žavėtis ir džiaugtis turi galimybę ir praeivis," - trumpai apie savo kūrybinį kelią pasakoja dailininkas.

Petras Beniulis savo kūryboje dokumentuoja Lietuvos gamtą, repertuarą retkarčiais paįvairina miestovaizdžiai. Dailininkas - amžinas romantikas. Jo drobėse miestų gatvės užlietos paslaptingos, visus trūkumus atleidžiančios mėnesienos, peizažai skendi vakaro saulės spinduliuose, ryto rūkuose arba švelnioje šviesoje. Dailininkas kiekviename metų laike įžvelgia savitą grožį ir jį perteikia skaisčiomis, gyvomis spalvomis.