Ula ir Estela

Sniegė
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x20 cm
275,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Po studijų Kauno Meno mokykloje ir Vilniaus Dailės Akademijos Kauno dailės institute (stiklas, tekstilė), jau daugiau nei 20 metų dailininkė gyvena pietų Prancūzijoje. Sniegė taip pat baigė 4 metų dailės mokslus Bordo meno mokykloje. Jau studijų metais kurdavo rūbus ir avangardines drabužių kolekcijas. 

Sniegės kūryba dvelkia moteriškumu ir elegancija. Dailininkė savo kūriniuose lieka ištikima moteriškumo temai, kuriai atskleisti pasirenka kostiumą. Autorė studijavo tekstilę, visada domėjosi kostiumo istorija, todėl apdaras jos kūryboje užima svarbią vietą, tampa vidinio pasaulio, charakterio ir temperamento atspindžiu. Sniegė daug dėmesio skiria ornamentams, raštams, puošybai kartu stengdamasi išsaugoti lengvumą ir perregimumą.

Naujausiuose Sniegės darbuose išryškėja nauja tema - moterų draugystės. Madmuazelės ir madam buriasi draugėn po tris, o kartais net ištisomis giminėmis. Žiūrovui iš jų žvilgsnių, laikysenos ir apdarų belieka tik spėlioti, apie ką jos šnibždasi.

Mes Sniegės kūrinius labai rekomenduojame ne tik norintiems pasipuošti namus, bet ir ieškantiems ypatingos dovanos draugei, mamai, sesei ar krikštadukrai.
Prancūzijoje ir Lietuvoje sėkmingai surengusi ne vieną asmeninę parodą, menininkė dalyvauja kelių dailininkų grupių veikloje. Priklauso Prancuzijos dailininkų sąjungai.