Sapnų buveinė

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x90 cm
3 110,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 777,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54843

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Vilniečio dailininko Aleksandro Jaremčiuko kūryba pasižymi išskirtinumu. Jo paveikslai, nutapyti siurrealistiniu stiliumi, jungia iš pažiūros nesuderinamus dalykus ir vaizdinius, o kartais ir, atrodo, absurdiški siužetai neatstumia, bet prikausto žiūrovą. Šiuo metu Aleksandras ne tik tapo, bet ir užsiima restauravimo, ikonografijos, interjero dizaino darbais. Jam nesvetimi tokie žanrai kaip natiurmortas, peizažas, jis tapo ir atkartodamas senųjų meistrų technikas. Pasak Aleksando, būtent akademinis piešimas suteikia paveikumo ir perteikia idėją žiūrovui. Menininkui kūrinyje svarbiausia yra kompozicija ir spalva. Juk pagrindinė paveikslo paskirtis – estetiškai paveikti žiūrovą, o prasmė ir turinys yra antroje vietoje. 

„Kalbant apie kritiką, apie paveikslą galima rašyti bet ką, bet patirtas vizualus kontaktas yra pirmiau visko, o kritika – tik kažkieno kito mintys...“ – sako autorius. 

Jis taip pat mėgsta save išbandyti ir kituose tapybos žanruose, eksperimentuoti su faktūromis ir įvairiomis piešimo technikomis. Pagrindinė Aleksandro tapybos kryptis išlieka siurrealizmas. Kurdamas šia, daugeliui neįprasta tapybos kryptimi, menininkas sulaukė didelės sėkmės. Aleksandro Jaremčiuko įgūdžiai vertinami tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Menininko paveikslai puošia namų sienas įvairiuose Europos šalyse, yra privačiose kolekcijose.

Iš daugelio parodų, kuriose dalyvavo Aleksandras, verta paminėti menininkui reikšmingiausias:

2000 - Vilnius, „Amatininkų“ galerija - personalinė A. Jaremčiuko paroda.

2010 - Vilnius, Vilniaus miesto savivaldybė, grupinė Lietuvos tautinių mažumų grupinė paroda.

2011 - Vilnius, Lenkų namai, grupinė paroda „Elipsa“.

2011 - Vilnius, salonas - galerija „Daile“ - grupinė paroda - „Kalėdų vakarai“.

2015 - Vilnius, Valdovų rūmai - „Velykų festivalis Vilniuje“.

2017 - Ukmergė, grupinė paroda, skirta Lietuvos ir Baltarusijos respublikų bendradarbiavimo kultūros ir dailės srityje plėtrai.

2018 - Klaipėda, grupinė paroda,  „Nacionalinių mažumų kultūros namai Klaipėdoje“.