Sutemos prie Elbės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm
1 400,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 350,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Ukrainiečių menininkas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Vokietijoje.

Dangus ir vanduo! Toks mėlynas, toks gilus, toks daugialypis ir begalinis... Puikus įkvėpimo šaltinis menininkui, mėgstančiam dirbti su klasikiniais elementais. 

Viktoro paveikslai sukuria erdvinio gylio įspūdį. Jis žaidžia su įvairiais mėlynos spalvos atspalviais, susijusiais su dangumi ir vandeniu, esant skirtingam apšvietimui ir urbanistiskai įtakai.

Dideli dangaus ir vandens plotai kontrastuoja su detaliai ištapytomis burėmis, valtimis ir nameliais, kuriuose teptukas beveik atlieka spalvoto pieštuko vaidmenį. Ypač piešiniuose su valtelėmis ryškūs kryptingi trumpų potėpių ir kreivių kontrastai atskleidžia puikaus tapytojo ranką. Potėpiai išryškina nuolatinę šviesos kaitą, oro virpėjimą virš vandens ir stipriai perteikia dailininko žvilgsnį. Šviesa ne tik perteikia atmosferą, bet ir visas paveikslo paviršius tarsi švyti nuo spalvų intensyvumo.

Dauguma paveikslų nutapyti Hamburge ir atspindi tikras vietas. Kiekvienas, kada nors ten buvęs, atpažins vieną ar kitą vietą.