IEVA - Escape from paradise

Technika: Pastelė, pieštukas, popierius
Dydis: 114x83 cm
Sukūrimo metai: 2016
1 035,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 258,75 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu dailininkas kilęs iš Pavartyčių kaimo, Radviliškio rajone. Aktyviai kurti pradėjau po bakalauro studijų Šiaulių universitete, Menų fakultete, kurias baigiau 2005 metais. Šiuo metu gyvenu ir kuriu Kaune.

Dar studijų laikais pamėgau sausą pastelę ir pastelinius pieštukus, su šiomis priemonėmis dirbu iki šiol. Visi mano piešiniai gimsta juodame popieriaus lape, o piešimas ant juodo fono yra ypatingas - nes tam, kad išgautum formą - pieši šviesą.

Kartais jaučiuosi kaip burtininkas, kuris gali prakalbinti tamsą. Juodame popieriaus lape gimsta mano istorijos ir pasakojimai apie paukščius, apie žmones, apie saulę ir ištisas galaktikas. 

Sausa pastelė, pasteliniai pieštukai, popierius, 2017

66x66 cm

835,00 €