Tėtis

Technika: Sausa pastelė, pasteliniai pieštukai, popierius, 2022
Dydis: 96x66 cm
1 000,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 250,00 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Įrėminto kūrinio dydis - 114 x 83 cm

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu dailininkas kilęs iš Pavartyčių kaimo, Radviliškio rajone. Aktyviai kurti pradėjau po bakalauro studijų Šiaulių universitete, Menų fakultete, kurias baigiau 2005 metais. Šiuo metu gyvenu ir kuriu Kaune.

Dar studijų laikais pamėgau sausą pastelę ir pastelinius pieštukus, su šiomis priemonėmis dirbu iki šiol. Visi mano piešiniai gimsta juodame popieriaus lape, o piešimas ant juodo fono yra ypatingas - nes tam, kad išgauti formą - pieši šviesą. 

Kartais jaučiuosi, kaip burtininkas, kuris gali prakalbinti tamsą. Juodame popieriaus lape gimsta mano istorijos ir pasakojimai apie paukščius, apie žmones, apie saulę ir ištisas galaktikas. 

Tušas, akvarelė, grafitas, akvarelinis popierius

29,5x21 cm

285,00 €