Baleto pamoka. Žvirbliukai ant laidų

Eva Mili
Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 70x100 cm
1 340,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 335,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54953

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Laisvas, grubus potėpis ir jautrus, nuoširdus siužetas. Tai savita priešybių dermė, gana tiksliai nusakanti Evos Mili tapybos pasaulį.

"Man norisi, kad paveikslai būtų šviesūs, skaidrūs, keltų teigiamas emocijas. Tapydama nenaudoju grynos juodos spalvos, renkuosi šviesesnių tonų ir ryškesnių spalvų paletę. Tapau aliejiniais dažais ant drobės.

Daug spontaniškumo ir veržlumo mano darbams priduoda vienasluoksnės tapybos technika (wet on wet). Naudojant šią techniką, pagrindinis paveikslo sluoksnis turi būti užbaigtas, kol nepradėjo džiūti pirmieji užtepti dažai. Kai paveikslas visas šlapias, galiu lengvai įlieti naujas spalvas, keisti formas, sulieti objektus ir jų ribas. Darbas vyksta labai dinamiškai, kartais ne visai taip, kaip buvau suplanavusi iš anksto. Man patinka, kad paveikslas gaunasi unikalus - stipriai įkrautas tuometinių mano minčių ir emocijų. Ribotas laikas, skirtas vienam paveikslui, verčia dirbti tiksliai, daryti kuo mažiau klaidų, pilnai atsiduoti pradėtam kūriniui.

Mano paveikslų tema gana plati - tapau natiurmortus, animalistiką, figūratyvą. Bet smagiausia man kurti portretus. Džiaugiuosi, kai grubūs mentelės (mastichino) potėpiai magiškai persikūnija, ir virsta gyvais žmonėmis ir gyvūnais, su savo charakteriu ir nuotaika.

Mano, kaip kūrėjos, kelias buvo gana vingiuotas. Pradėjusi mokslus dailės mokykloje, vėliau rinkausi tiksliųjų mokslų pakraipą. Baigiau informatikos bakalauro ir magistro studijas KTU universitete, dirbau programuotoja. Tik tapusi mama vėl pajutau poreikį kurti. 10 metų dirbau profesionalia fotografe, vėliau į mano gyvenimą atėjo tapyba. Dailės mokiausi savarankiškai iš užsienio tapybos meistrų. Skaičiau geriausių realizmo ir impresionizmo mokytojų knygas anglų kalba, domėjausi didžiųjų meistrų darbo principais. Tokiu būdu įvaldžiau man artimą vienasluoksnės tapybos techniką (wet on wet), kuri Lietuvoje nėra plačiai naudojama."