Meilė sakurų žieduose

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x50 cm
329,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51644

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Aš esu tapytoja Kristina, menas mano gyvenime atsirado dar ankstyvoje vaikystėje. Pieštuku išmarginusi namų sienas, supratau, kad tai daugiau, nei linksmi piešinėliai. Tą akimirką atsivėrė durys į kažką naujo. Už tų durų slypi kūrybinis pasaulis, kurį išreikšti man padeda tapyba.

Kiek įmanoma, stengiuosi puoselėti savo gebėjimus. Manau, kad kūrybingumas yra dovana, kuria reikia dalintis. Nors, geriausio dar nesukūriau, kasdien tobulėju. Savo paveikslams skiriu ypatingą dėmesį. Nesustoju tol, kol paveikslas atgyja. Tai svarbiausias mano kūrybos principas.

Manau, kad tik menas šio pasaulio pilkume praskaidrina žmonių gyvenimus, suteikia vilties. Kartais jaučiu, kad tai vienintelis dalykas, kuris laiko šį chaotišką pasaulį vienoje sferoje," - prisistato jauna ir talentinga autorė.

Kristinos tapyba atveria duris į naujus pasaulius, kur vietoje išorinės realybės matome tai, kas įprastai nematoma, o jaučiama. Autorė vidinius išgyvenimus perteikia metaforiškais vaizdais, simboliais ir, žinoma, spalviniais kodais.