Danajos sapnas

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 70x80 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52985

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Skaistė Verdingytė priklauso viduriniajai dailininkų kartai, jau daugiau kaip dešimtmetį aktyviai atstovauja Lietuvos meno bendruomenę.

Dailininkės kūryboje iškart pastebėsite elementą, kuris dailėje labai svarbus, bet šiuolaikiniame mene nepelnytai nustumtas į antrą, jei ne trečią, planą - stiprų piešinį. Ir geriausiai jo įvaldymas, žinoma, atsiskleidžia per aktą.

Pati autorė sako, kad žmogaus piešimas iš natūros yra jos kūrybos pagrindas. Tačiau tas piešimas toli gražu nėra sausas - autorei rūpi žmogaus santykis su jį supančia erdve, rūpi per kūną atskleisti vidines būsenas. Atkreipkite dėmesį, kaip dažnai vaizduojama figūra beveik susilieja su aplinka - ji arba perregima lyg tai būtų ne kūnas, o siela, arba atkartoja šalia esantį ornamentą. Perregimos figūros peizažo fone tarsi nurodo į harmoniją su gamta, bet susiliejimas su sienos raštu jau gali būti interpretuojamas priešingai, kaip laisvės ir tos pačios gamtos ilgesys. Nepaisant visko, žmogaus kūnas čia išlieka sakralus, kaip tobuliausias kūrinys, vertas pasigėrėjimo.  O šalia realistinio piešinio, žinoma, labai puikiai dera siurrealizmo elementai, kurie tarsi žadina iš to įtaigaus tikrovės sapno.  

Visiškai išskirtiniai kūriniai šiuolaikinės tapybos kontekste, gėrėkitės ir permąstykite!

Autorė yra Lietuvos dailininkų sąjungos monunentalistų sekcijos narė. Nuo 2006 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos „Slaptųjų piešėjų draugijos“ (žmogaus piešimo iš natūros studija) narė.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys