Širdies angelas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 120x75 cm
1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 363,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Kiekviena diena gali atnešti vis kažką naujo ir įdomaus - pasakoja jau daugiau nei du dešimtmečius tapantis Ramūnas Naumavičius.

Dirbtuvėse, kurias dailininkas įsirengęs savo namuose, Kaune, gimsta pačios keisčiausios idėjos. Tapybinį braižą ir techniką dailininkas formavosi pats, stebėdamas kitų dailininkų darbus , lankydamas muziejus ir galerijas.

Dažniausiai kuria sudėtinga, daugiasluoksne, mišria technika. Menininkas nėra prisirišęs prie vienos stilistikos, vis siekia patobulinimų. Kiekvienam darbui stengiasi suteikti nenuspėjamumo efektą, kuris padarytų paveikslą itin išskirtinį ir sunkiau pakartojamą.