Vyšnia

Technika: Mišri technika
Dydis: 85x85 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 1992

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Rimai ypač įdomus žmogaus ir gyvūno santykis. Ar žmogus, kuris evoliucijos metu iškilo virš kitų gyvybės rūšių ir dažnai laiko save pranašesniu, vertingesniu ir laiko savo egzistenciją reikšmingesne, nei kitų gyvybės rūšių, ar jis gali gyventi vienovėje su kitais gyvais padarais? Su jais susilieti kaip su savais? Mylėti gyvūną taip, kaip žmogų, prie jo prisirišti?

R. Svirskienės paveiksluose žmonės ir gyvūnai gyvena taikiai, šalia vieni kitų, atrodo, kad juos sieja kažkokie ypatingi santykiai, o kartais, kad gyvūnas ir žmogus - tai vienas organizmas, kuris ne tik taip pat jaučia, bet ir taip pat kvėpuoja.