Žavinga akimirka

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 85x120 cm
1 364,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 341,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 16637

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Ramūno Naumavičiaus dirbtuvėse meniška atmosfera tvyro jau sustojus prie durų, kurios dekoruotos Rytų stilistika - menininkas įsitikinęs, kad turi ne tik pats gražiai gyventi, bet ir kitus džiuginti. Neįmanoma neužsikrėsti šio žmogaus posityvumu - Ramūnas įsitikinęs, kad gyvenime reikia vadovautis pagrindiniais visatos įstatymais - gėris, tiesa ir kantrumas.

Dailininkas pasakoja, kad jo siekis tapant paveikslą - skleisti gėrį, gerą nuotaiką ir pozityvumą. Į meną jis žiūri filosofiškai. Pasak Ramūno, tikrasis menas yra padaryti žmogų gerą, iš neigiamo padaryti pozityvų, o iš juodo - baltą. Nustebsite išgirdę, kad Ramūno paveiksluose angelų nėra. Sparnuotos būtybės dailininko paveiksluose - tai geri žmonės, kurie daro gera nieko nesitikėdami atgal. Naujausiuose paveiksluose dailininkas tyrinėja šviesos kaip visuotinio gėrio, persmelkusio mus pačius ir viską aplink mus, temą. Šie paveikslai paslaptingi, juose matome iš rūko išnyrančius gamtos siluetus ir miglą veriančius šviesos spindulius.

Autorius daug domisi Rytų filosofija, jo paveikslai yra sukurti gilioje ramybėje ir meditacijoje.