Laisvė

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x60 cm
735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Menas – tai tik viena žmogaus veiklos forma. (A. Morua)

"Nuo vaikystės mėgstu piešti. Pirmame savo gyvenimo etape aš piešdavau pieštuku – mano sukurti vaikiškai komiksai buvo išspausdinti laikraštyje ir susilaukė daug dėmesio, taip pat už tai gavau pirmąjį apdovanojimą - tuomet man buvo tik dvylika metų.

Vėliau atradau įdomų ir kupiną žavesio spalvų pasaulį. Menas man saviraiška, kuri padeda perduoti kitiems savo mintis, troškimus. Visada noriu, kad mano paveikslai suteiktų džiaugsmą, o ne liūdesį. Naudoju akrilo dažus, mėgstu išbandyti naujoves – eksperimentuoti" - apie savo darbus pasakoja D. Virbickas.

Nors dailininkas atviras įvairiems tapybos žanrams, jau daug metų jo favoritu išlieka urbanistiniai peizažai, miestų vaizdai. Pats mieste gimęs ir augęs Dalius jį mato romantišką ir jaukų. Iš kitų urbanistinių tapytojų Dalių išskiria jo naivus stilius ir miestų vaizdus papildantys personažai. Dauguma jų - beviltiški romantikai, vaikštinėjantys senamiesčių gatvelėmis, krantinėmis, perkantys gėles, ilgai gurkšnojantys kavą ar vedžiojantys šunelius. Dalius nori, kad jo kūriniai atliktų savo paskirtį – džiugintų žiūrovą, suteiktų jam geras emocijas.


Dailininko paveikslai jau rado naujus šeimininkus daugelyje pasaulio šalių.


"Esu kvalifikuotas istorikas, žinau, kad gyvenime, kuris yra labai permainingas, išlieka tik tai, kas yra tikra – žmogiškumas, gerumas, draugiškumas" - dalinasi mintimis tapytojas.