Monumentas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x70 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48888

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kristina Kmitienė – Vilniaus dailės akademijos absolventė, žurnalo “Raktas” tekstų autorė, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos lektorė, dirbanti su įvaizdžio dizaino ir grožio terapijos studentais. 2022 m. Kristina buvo LAMA BPO stojamųjų egzaminų į kolegines meno studijų kryptis vertinimo komisijos narė. 

Kristina daugiau nei 10 metų noformaliai studijuoja psichologiją, psichoterapiją ir dvasinius šventraščius, todėl pagrindinės jos meninių tyrinėjimų temos yra žmogiškoji būtis bei egzistencijos per meną suvokimas. Ornamentai Kristinos darbuose simbolizuoja nuolatos galvoje pasikartojančias įkyrias mintis, kurios kartais taip apninka, jog žmogaus savęs suvokimo visai nebelieka. Moteris Kristinai reiškia giliai save pažinusią, įsicentravusią ir visus vidinius procesus stebinčią žmogiškąją būtį.