Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo paminklinė bažnyčia

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 25x30 cm
104,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Apie šios bažnyčios istoriją galėtų būti ir 1000 puslapių knygoje ir tai, kažin ar viskas tilptų aprašyti.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

„Menas - tai tik viena žmogaus veiklos forma“ (A. Morua).

„Nuo vaikystės mėgstu piešti. Pirmame savo gyvenimo etape aš piešdavau pieštuku - mano sukurti vaikiški komiksai buvo išspausdinti laikraštyje ir susilaukė daug dėmesio, taip pat už tai gavau pirmąjį apdovanojimą - tuomet man buvo tik dvylika metų.

Vėliau atradau dažus ir kupiną žavesio spalvų pasaulį. Menas man yra saviraiška, kuri padeda perduoti kitiems savo mintis, troškimus. Visada noriu, kad mano paveikslai suteiktų džiaugsmą, o ne liūdesį. Naudoju akrilo dažus, mėgstu išbandyti naujoves - eksperimentuoti. Piešti motyvuoja pats rezultatas - sukurti autentiški kūrybos darbai, kurie patinka ne tik man vienam, bet ir didesnei auditorijai“, - apie savo darbus pasakoja D. Virbickas.

Dailininko paveikslai jau rado naujus šeimininkus daugelyje pasaulio šalių. Nutapyti paveikslų motyvai: nuo abstrakcijų iki realistinių.

Dalius nori, kad jo kūriniai atliktų savo paskirtį - džiugintų žiūrovą, suteiktų jam geras emocijas.

„Esu kvalifikuotas istorikas, žinau, kad gyvenime, kuris yra labai permainingas, išlieka tik tai, kas yra tikra - žmogiškumas, gerumas, draugiškumas“, - dalinasi mintimis tapytojas.