Šokantis miško kaktusas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x90 cm
Sukūrimo metai: 2024
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56563

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gimiau 1977 m. Šiauliuose.

Gyvenu mažame kaimelyje Bartkuškiuose, Lietuvos vidury.

Kuriu daugiausiai pavasarį ir vasaromis, kai atgyja gamta, nes ji yra labai svarbi mano gyvenime ir kūryboje. Kai būnu gamtoje, visomis juslėmis patiriu jos vibraciją, nuolatinį kismą, joje esančią gyvybę. Motyvams neieškau ypatingos aplinkos, ji - visur tau po kojomis; užtenka tik nuleisti akis žemyn ir įsižiūrėti, kaip šnara žolynai.

Rudenį ir žiemą mėgstu analizuoti pasirinktas sudžiūvusias gėles, šakeles, lapus... Įkūnyti juose laikinumą, suvaržymų, sąstingio, nostalgijos temas.

Vasarinėje kūryboje dominuoja įvairūs žolynai, gėlių motyvai, medžiai, vaisiai. Čia nerasite plačių atsiveriančių panoramų ar sodybų fragmentų. Ieškodama motyvo jo toli neieškau, dažnai įsižiūriu į smulkmę esančia čia pat, po kojomis. Mane domina vėjo, oro vibracijų sukeliamas ritmas augaluose, spalvų dermės. Stengiuosi perteikti jausmą, patiriamą tapant dalyvaujant gamtos artefaktams. Retai detalizuoju darbus studijoje, kartais palieku juose eskiziškumo vardan gyvo įspūdžio. Tai man labai svarbu.