Rytinė vyšnaitė

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 92x65 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Baigęs bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje.

Paveikslų idėjos atsiranda stebint savo paties aplinką ir tada nuvagiant detales iš jos. Šios detalės dažniau susiranda mane pačios ir tada suprantu, kad taip, čia turi būti man svarbu, o momento ir detalės svarbumą suprantu tik daug vėliau. Personažai esantys paveiksluose dažnai paveikti kasdienės melancholijos ir neskubėdami būna su savimi.

Neprisirišu prie vienos technikos ir vienos priemonės. Pastebėjau, kad natūraliai ieškau vis kitokių būdų save išreikšti per tapybą, todėl ir patys paveikslai gan dažnai atrodo skirtingai. Dažnai tame pačiame kūrinyje aliejinę tapyba jungiu su akriliniais ar purškiamais dažais, o kai kada – ir markeriais. Kone kiekviename darbe dominuoja figūrinė kompozicija su dideliais vienspalviais plotais. Taip tarsi sujungiamos dvi ganėtinai skirtingos meno kryptys – molbertinė tapyba ir gatvės menas (angl. street art). Daugumai kūrinių būdinga kontūrinė linija ir ryški kontrastuojanti spalvų paletė.