Lelijos

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x40 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51708

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Grafikas ir kūrybinių veiklų organizatorius Marius Mindaugas Danys (1961 – 2015) buvo kiek ryški, tiek ir kontraversiška Lietuvos meno lauko asmenybė. Jo atvirumas gyvosios  tikrovės  pulsui, nerimastingas būdas, dinamiškas temperamentas persmelkia visą kūrybą, o kūrybinė laisvė ir spontaniškumas traukia meno gerbėjus lyg magnetas.

Dažniausia dailininko kūrybos tema - gamta, tačiau M. M. Danys savo peizažuose užuot mėginęs atkartoti reginį, imasi perteikti pačią stichiją. Atrodo, kad nežabotos stichijos valdomas ir juda dailininko teptukas, laisvai, nevaržomai, potėpiai pulsuoja ir virpa, taip pašėlusiai, kad peizažas neretai virsta abstrakcija.

M. M. Danio spalvos ryškios ir gyvos, vienoje drobėje varžosi savo ryškumu, nurimsta, prigęsta iki niuansuotų atspalvių ir tuoj pat vėl įsisiautėja tarsi prieš mūsų akis skleistųsi ne tik gamtos vaizdinys, bet didžiausios visatos paslaptys. Pasak dailėtyrininkės prof. dr. Aleksandros Aleksandravičiūtės: "Kūriniuose atsiveria siautulingas ir lyriškas pasaulis, kuriam nėra ribų: dangaus ir žemės sferos generuoja viena kitą, iš augalų sėklų randasi planetos, spalvas ir erdves, sakytum, susieja meilė ir kova." Pridursime, kad prie stipraus įspūdžio prisideda ir įspūdingi drobių formatai. Jeigu turite didelę tuščią sieną, šie kūriniai neabejotinai įneš į namus dinamikos.