Sentimentai

Technika: Akrilas, aliejus - drobė
Dydis: 70x50 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47310

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Pasikalbėjęs su Birute Kuiciene, visada nustembi: tai kažkas jai padovanojo chrizantemą, kuri visą mėnesį nevysta, tai jos nutapytos gėlės pačios virš savęs paišo hieroglifus, nes autorė dabar domisi senovės Rytų filosofija.

Dailininkė teigia, kad ir ji pati pereina į kokį nors augalą, mėgindama jį suprasti. Tai atsitinka savaime, ji niekad nieko sąmoningai paveiksle neužšifruoja. Žinoma, galima tuo netikėti, bet B. Kuicienės darbuose visada ieškai kokio nors siurprizo, mažos paslapties. O gal tos paslaptys į paveikslą patenka todėl, kad dailininkė dirba, klausydamasi Mocarto... arba dėl to, kad tapo mintinai, svarbu tik užmerkti akis ir visas būsimas paveikslas kaip ant delno. Ne veltui tapytoja sako, kad svarbiausia jai pamatyti, o paskui galvoti jau nebūtina...

Įdomūs paveikslų ir ciklų pavadinimai: „Moteris, kurią pažįstu“, „Kelias į save“, „Flora“, „Peizažų prisiminimai“, „Moteris puošiasi“, „Moteris – augalas“. Jie įaudrina vaizduotę, sukuria, atspindi netradicinio santykio su objektu lauką.

B. Kuicienė svajoja nutapyti baltą gėlę baltame fone – tai netikėtas, moteriškai žaismingas sumanymas," - taip apie dailininkės kūrybą pasakoja Poetas Marius Glinskas.