Vintažinė puokštė

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50846

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Gimiau, augau ir gyvenu Kaune. Nuo mažumės mėgau piešti. Tapyba yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Mano darbuose dominuoja floristika, architektūra ir abstrakcijos. Mėgstu eksperimentuoti kurdama portretus. Mano darbuose vyrauja ryškios spalvos," - prisistato dailininkė.

Nors Dina gėles ir gamtovaizdžius vaizduoja realistiškai, autorei būdingas impresionistiškas, greitas, bet taiklus potėpis. Autorės mėgstamos ryškios spalvos dar labiau suskamba švelnių, pastelinių tonų apsuptyje, o vaizduojamos gėlės atrodo kupinos gyvybės.

Dailininkė yra surengusi kelias savo darbų parodas Lietuvoje ir Vokietijoje, Hagene. Keliolika darbų iškeliavę į JAV,Islandiją, Norvegiją, Angliją ir Vokietiją.