Opozicija

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 81x91 cm
7 250,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 1 812,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 12028

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Viktoras Šatunovas gimė 1952, Lietuvoje, Vilniuje. 1967 baigė Vienožinskio Dailės mokyklą Vilniuje. 1975 baigė Baltarusijos Dailės akademiją Minske, specialybė – dailininkas - grafikas. Toliau mokėsi litografijos, oforto, ksilografijos ir linograviūros grafikos fakultete, Leningrado Menų akademijoje. Nuo 1978 SSRS dailininkų sąjungos narys, o nuo 1991 Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Vienu metu dirbo ne tik knygos grafikoje, bet buvo užsiėmęs ir plakatu, ir tapyba. Nuo 1990 yra ne tik iliustracijų autorius, bet ir savo vaikiškų knygų tekstų autorius. Taip pat yra daugybės diplomų savininkas, kurios gavo įvairiuose tarptautinėse paroduose bei knygos grafikos konkursuose.

Iš viso buvo padaryta virš 150 knygų, tiražu daugiau nei 20 milijonų egzempliorių tokiose valstybėse kaip: Rusija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Pietų Afrikos Respublika, Japonija, Lietuva, Baltarusija, Ukraina, Jugoslavija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Estija, Lenkija, Rumunija. Tapybos kūriniai papildo daugybė nuosavų kolekcijų, tokiose valstybėse kaip Rusija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Izraelis, Vokietija, Švedija, Lietuva.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys