PARADISO XIII

Technika: Sausa adata, popierius
Dydis: 21x14,8 cm
122,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50814

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Kai vaikystėje man buvo diagnozuotas I tipo diabetas, tapyba tapo vieta, kur galėjau išlieti savo jausmus ir emocijas. Savo piešiniais aš pabėgdavau nuo realybės, į juos sudėdavau savo pasąmoningas ir sąmoningas mintis, išgyvenimus. Tapyba tapo neatsiejama mano gyvenimo dalis, mano partneriu, kuriam visada galiu pasiguosti ar pasidžiaugti. 

Kiekvienu savo paveikslu siekiu pavaizduoti savo (ar tiesiog paprasto žmogaus) emocinę būklę. Dažnai tai būna mintis, svajonė ar pasiryžimas pagauti savo laimės paukštį, tačiau kartais – ir liūdesys ar nuovargis atsiradęs po sunkios dienos.

Kurdama tikiuosi, kad mano paveikslai suteiks įkvėpimo ir stiprybės tiems, kam to reikia, padės atrasti šviesias mintis tamsioje žiemos dienoje ar „supras“ ir paguos melancholišką rudenio dieną.

Esu baigusi Kauno dailės gimnaziją, kurioje mokinausi, grafikos, tapybos, akvarelės, skulptūros, dizaino, mados dizaino, piešimo, stiklo, keramikos pagrindų. 2018 metais baigiau grafinio dizaino bakalauro specialybę, o įvairiuose konkursuose ir meniniuose projektuose dalyvauju nuo 2007 metų. Keletas mano ryškesnių pasiekimų meno srityje - 2008 metais I vietos aukso medalis, tarptautiniame konkurse "Planetos vaikai draugauja" ir 2017 metais I vietos prizininkė, konkurse "Exlibris. Vilhelmui Storostai Vydūnui - 150".