Mėnulio valtelės

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x70 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Kūryba man – būties įkvėpimas ir iškvėpimas, būties alsavimas. Gyvenimas, pervertas Visatos. 

Mano mylimiausia kūrybos tema tai gamtos motyvai. Tik juos savaip perkuriu. 

Išryškinu tai, ko akys neregi – vidinį žemės alsavimą, metų laikų nuotaikas, žodžiais nenusakomas paslaptis. Dažnai tai yra taip trapu, kad vos juntama," - pasakoja autorė.

Savo kūryba Lidija siekia prisiliesti prie gamtos paslapties, atrasti primirštą ryšį, jungiantį mus su gamta. Dailininkė tiki, kad kiekvienas gėlės žiedas yra visos visatos atspindys, savyje talpinantis tą patį sudėtingą kodą. Šios paieškos ypač atsiskleidžia abstrakčiuose autorės kūriniuose, kur plastiškos formos vinguriuoja, sukasi, vesdamos žiūrovo žvilgsnį gilyn, ragindamos neapsistoti paviršiuje. Tokie kūriniai kreipia mintis meditatyvia linkme, skatina įsižiūrėti ir įsiklausyti.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija