Pumpuras

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x120 cm
4 370,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 1 092,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Hiperrealistas Saulius Leviška savo kūriniais perteikia atsakymų į didžiąsias pasaulio paslaptis ieškojimus.

Šie ieškojimai drobėse skleidžiasi dvejopai - savotiškais portretais, kuriose vaizduojamų moterų galvas tarsi mintys, neregimi pasąmonės klodai supa įmantrūs labirintai; ir abstrakčiomis kompozicijomis, primenančiomis vaizdą pro mikroskopą. Ir vieni, ir kiti tyrinėja žmogaus esybės, pasaulio sutvėrimo, pradžių pradžios klausimus. Tačiau čia yra esminis momentas - žiūrovas niekur negauna tiesioginio atsakymo taip leidžiant suprasti, kad tikroji tiesa, tikrieji atsakymai peržengia žmogiškojo suvokimo ribas.

Kaip jau turbūt pastebėjote, dauguma paveikslų be pavadinimų, tik su šifrais. Autoriui labai svarbu, kad žiūrovas turėtų kuo didesnę interpretacijos laisvę, todėl sąmoningai neduoda savo darbams pavadinimų – sako, kad jie apriboja fantaziją. Taigi, neribokite savęs, fantazuokite ir linkime įdomių atradimų!