Pieva ryto šviesoje

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 50x70 cm
555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Algirdas Zibalis gimė 1960 m., Šiauliuose.

Dirba mokytoju.

A. Zibalio kūryba formavosi profesionaliosios dailės pamatu. Studijos Šiaulių Pedagoginio instituto Dailės fakultete (dabar Šiaulių universitetas, Menų fakultetas) suteikė profesinių žinių, čia prasidėjo pirmieji savarankiškos kūrybos žingsniai. 

Menininkas didesnį dėmesį skiria akvarelei, ypač peizažo žanrui.

Per savo kūrybos laikotarpį surengė virš 25 autorinių parodų Lietuvoje: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose, Jurbarke, Kelmėje, Joniškyje, Akmenėje, Kuršėnuose.  Dalyvauja įvairiuose meno renginiuose ir grupinėse dailininkų parodose.

2016 m., 2017 m. dalyvavo akvarelės parodose-festivaliuose Fabriano (Italija) mieste ir „Galeria Esde“ (Sardinija) akvarelės parodoje-konkurse, kurioje pateko tarp 27 geriausiųjų. Šiose parodose savo darbus pristato akvarelės meistrai iš viso pasaulio.

Menininkas priklauso Meno kūrėjų asociacijai.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija