Saulėlydis įlankoje

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 90x90 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Jaunų talentingų tapytojų bangą atstovaujanti dailininkė savo kūrybą apibūdina kaip "regėta ir susapnuotą".

“Regėta ir susapnuota, todėl, kad niekada nesinori aklai pasikliauti tuo, ką mato akys. Geriausia pamatyti, pamiršti ir vėliau prisiminti tą reginį jau perleistą per save, kai jame daugiau emocijos nei konkretaus vaizdo ir detalių,” - pasakoja autorė. 

Mėgstamiausios dailininkės temos - peizažai ir augmenija, į kurios atvaizdavimą sudedama daug kruopštumo ir meilės. Peizažuose, kurių dauguma skirta Kuršių Nerijos gamtai, atsiskleidžia svajingas, prisiminimo miglos apgaubtas pamario grožis. Gamtovaizdžiai čia užlieti skaisčių besileidžiančios ar kylančios saulės spindulių arba panirę į minkštus, nuo viso likusio pasaulio atskiriančius debesis. Pati žemės juostelė dažnai pakibusi tarp dangaus ir veidrodiško vandens paviršiaus, tarsi magiška sala begalybėje. 

Didžioji paveikslų dalis skirta pavasariui, juose mirga švelnūs, pirmieji žiedai, kaip sako autorė, simbolizuojantys patį gyvenimo džiaugsmą. Juose skęsta ir kopos, ir pievos jų papėdėje. O turbūt pati žaviausia šių paveikslų dalis yra juose tvyranti ramuma, tas lengvumas, kuriuo pamarys ir traukia. Šis pojūtis sklinda ir juos supančioje erdvėje.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Dalyvauja parodose užsienyje

Dalyvauja parodose užsienyje